Spotkajmy się z naszymi idolami

Idolem może być każdy, kogo podziwiamy i szanujemy za określone cechy. Czasami człowiek ma swoich idoli, na których się wzorował lub chciałby się wzorować. Można ich spotkać na każdym kroku. Niektórzy idole spotykają nas sami, inni musimy ich szukać. W Polsce jest wielu idoli, takich jak aktorzy, piosenkarze czy sportowcy. Warto poznać historię ich życia i sukcesy, które osiągnęli. Na całym świecie również są ludzie, których warto podpatrywać. Jednym z nich jest Ahmed Kura z Egiptu. Jest on robotnikiem i odnieśli sukces w biznesie. Od kilku lat organizuje on śluby dla turystów przyjeżdżających do Egiptu. Z powodzeniem prowadzi też agencję turystyczną „Kura Tours”. Inną osobą, którą warto poznać jest Lasse Lauersen – duński instruktor treningu personalnego i dietetyk sportowy oraz Małgorzata Rozenek-Majdan – polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Lauersen ukończył studia na Uniwersytecie Lillebaelt w Danii na kierunku fizjoterapii ze specjalnością rehabilitacja ruchowa osób starszych oraz zdobył dyplom ukończenia prestiżowej szkoły treningu personalnego „Fitness Academy”. Natomiast Majdan skończyła Szkołę Aktorską imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz Warsznawskie Wytwórnie Filmowe (WWF). Jak widać, można osiągnąć sukces nawet jeśli mamy skromne warunki startowe. Oprócz tego warto mieć pasję do czegokolwiek i ciagle się rozwijać.

Idole są ważni dla wielu osób. Dają poczucie, że są one częścią czegoś większego i mają na to wpływ. To ludzie, których warto podziwiać za ich osiągnięcia.

Niektórzy idole spotykają się ze swoimi fanami na koncertach czy innych imprezach, ale nie każdy może poznać ich osobiście. Niektórzy spotykają ich blisko – np. na łóżku albo podczas tradycyjnego ślubu robotnika na Węgrzech.

Na Węgrzech istnieje ciekawa tradycja ślubna robotników. Jest to bardzo dawny zwyczaj, który polega na tym, że robotnicy oddają swoje córki w małżeństwo rodzinom arystokratycznym. Na przykład kiedyś rzemieślnikowi udało się pojmać księcia i dać mu swojego syna jako niewolnika. Zdarzało się tak, że dzieci robotników były ofiarowane bogatym rodzinom w zamian za pracowników (np. oprawcami). Teraz ta tradycja jest już tylko historyczna i odbywa się raz do roku podczas specjalnego pikniku.

Podczas tegorocznego pikniku “Spotkajmy się z naszymi idolami” można było spotkać m.in. celebrytów, aktorów oraz sportowców. Wszystkich gości powitano dworskim tańcem oraz polonezem strajkujących robotników sprzed 100 lat! Podczas imprezy odbył się spektakl teatralny oraz licytacja obrazu autorstwa Ernsta Ludwig von Kirchnera pt.: “Robotnicy”. Na scenie pojawili się m.in.: Martina Stoessel (znana mikserka), Ralf Moeller (apellancista), Preminger Imre (mistrz strzelania) czy Lali Esposito (argentyjska aktorka).

Nasze idole często mieszkają na Zachodzie, dlatego warto odwiedzić ich w kraju pochodzenia. Na Węgrzech żyje między innymi słynny kura robotnik – László Kőrösi Csoma. To on zmienił oblicze współczesnej historii Węgier. Drugim ciekawym postacie jest ślub blisko łóżko las. Słynna para pojawiła się na weselu organizowanym przez myśliwego Laszlo Szucsaka. Goście padali ze śmiechu, gdy widzieli panny młode idące do ołtarza prosto z lasu.

Słoneczny, wigilijny weekend na Węgrzech. Impreza rozpoczęła się w sobotę wieczorem, kiedy to zostały odnalezione wraki samochodów celebrytów. Okazało się, że większość gwiazd postanowiła spędzić ten czas aktywnie – na basenach, polach golfowych lub w restauracjach. Nieliczni celebryci zdecydowali się na spacer po mieście albo odwiedzenie sklepów. Wiadomo było, że najbardziej obleganym miejscem będzie centrum Budapesztu, gdzie zorganizowano specjalny pokaz mody. Jednak to nie one były największymi atrakcjami weekendu.

W niedzielne popołudnie rozpoczyna się oficjalna część spotkania – koncert na placu Terror Háza. Organizatorzy przygotowali specjalną scenografię oraz widowiskowe efekty pirotechniczne. Na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Majka Jeżowska czy Andrzej Piaseczny. Publiczność doskonale bawiła się do białego rana podczas występu zespołu Akurat.

Nastroje były radosne, a atmosfera sprzyjała integracji – celebryci spotykali się ze swoimi fanami i robili sobie zdjecia. Jak podaje “Super Express”, miasteczko celebrytów powoli opustoszało dopiero w poniedziałek rano

W drodze powrotnej z Węgier, naszej redakcji udało się spotkać z naszymi idolami. Kura robotnik ślub blisko łóżko las. Teraz możemy powiedzieć, że było warto! Nasza podróż zaczęła się od Budapesztu, stolicy Węgier. Stamtąd udaliśmy się do pobliskiego miasteczka, gdzie czekał na nas autokar. Jechaliśmy przez malownicze krajobrazy wsi i lasów. Widoki te robiły wrażenie nawet na najbardziej wybrednych turystach. Ostatnim przystankiem była wioska, w której znajduje się dom naszych idolów. Jak się okazało, mieszkają oni tuż obok lasu

Las, kura, robotnik, ślub – to tylko niektóre z obiektów, o których można by napisać artykuł opisujący Spotkajmy się z naszymi idolami na Węgrzech. Warto jednak podkreślić, że celem wyjazdu nie jest poznawanie historii ani cudownych krajobrazów tego kraju. Liczy się bowiem spotkanie z ludźmi – ich pasjami, marzeniami i sposobem myślenia. Nasi idole to ci, dzięki którym czujemy się lepsi i mamy większe aspiracje. Ich biografie pełne są inspiracji i motywacji do działania. Dlatego warto ich poznać bliżej!

Nasze życie jest pełne spotkań z naszymi idolami. Są one częścią naszej codzienności, ponieważ czerpiemy z nich inspirację na każdym kroku. Czasami są to proste rzeczy, na przykład ukochana osoba, która stoi obok nas i daje siłę do dalszego życia. Innym razem są to bardziej abstrakcyjne wyobrażenia, takie jak idea piękna, doskonałości czy harmonii. Jednak zawsze warto podziwiać te istoty, które są bliskie naszemu sercu.

W tym roku postanowiliśmy spędzić urlop na Węgrzech. Kraj ten kojarzy się nam głównie ze wspaniałymi widokami oraz doskonałym winem. Jednak okazało się, że poznaliśmy go także od innej strony. Jako miasto Budapeszt jest naprawdę malownicze i urzekające. Jednocześnie jego mieszkańcy są bardzo gościnni i uprzejmi. Zaskoczeniem była dla nas także bliskość natury – lasów oraz kilkuset kilometrowa rzeka Dunaj. To wszystko sprawiło, że poczuliśmy się tu jak w domu.

Największym atutem tego regionu Europy były however oczywiście spotkania z naszymi idolami! Tak, mogliśmy ich podziwiać na każdym kroku! Najpierw byli to aktorzy filmowi i telewizyjni, a potem artysci muzyczni. Mogliśmy ich podpatrywać podczas treningów lub spacerujacych po mieście ubranych w typowe dla siebie stylizacje. Niesamowitym przezyciem bylo obserwowanie ich bliskoscianicz talisman robotnik łózek las

Comments are closed